Elpi – urządzenia fiskalne, serwis laptopów

ul. Jana Kantego 2/1
32-300 Olkusz
tel.: 32 641 36 60
e-mail: biuro@informatykaelpi.pl

serwis laptopów Olkusz, serwis laptopów Olkusz, serwis komputerów Olkusz, serwis kas fiskalnych Olkusz, serwis drukarek fiskalnych Olkusz, kasy fiskalne Olkusz


Zadaj Pytanie:

Nasza oferta obejmuje:
sprzedaż kas fiskalnych
sprzedaż drukarek fiskalnych
szkolenia z zakresu obsługi urządzeń fiskalnych
serwis urządzeń fiskalnych
serwis laptopów
serwis komputerów

serwis laptopów Olkusz

Od ponad 15 lat nasza firma oferuje najwyższy poziom usług z zakresu rozwiązań fiskalnych dla małych, średnich i dużych placówek handlowych oraz usługowych. Główny nacisk kładziemy na utrzymanie sprawnego serwisu, a dopiero w następnym kroku rozwijamy dział handlowy oraz szkoleniowy. Z doświadczenia wiemy, że stosunkowo nie trudno jest sprzedać dowolny produkt lub rozwiązanie, natomiast zapewnienie szybkiego i profesjonalnego serwisu nie zawsze jest już takie proste i oczywiste.
Dla naszych aktualnych i przyszłych klientów zorganizowaliśmy dobrze wyposażony serwis, w którym pracują specjaliści z odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem praktycznym.
Serwis oferuje swoje usługi siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę utrzymując ciągły kontakt telefoniczny. Nie chcemy być uważani za intruzów i dojeżdżamy do klienta tylko na Jego wyraźne zlecenie.
Nie zdarzyło się, aby dział handlowy odmówił sprzedaży urządzeń poza godzinami pracy.
Przejmujemy serwisowanie urządzeń fiskalnych innych firm serwisowych zarówno istniejących jak i tych, które praktycznie lub formalnie zaprzestały działalności.